Sprzęt używany przez GlasWeld

G3 ProVac™ stanowi kulminację lat badań, projektowania i testowania przez zespół techniczny GlasWeld technologii do naprawy szyb czołowych. Jako pierwsze urządzenie na Świecie pozwala na usunięcia powietrza i wilgoci z uszkodzonego miejsca. Wytwarza najwyższą próżnię umożliwiając żywicy GlasWeld szybkie i całkowite wypełnienie uszkodzenia dając naprawę najwyższej jakości.

G3 ProVac™ wykonany jest ze stali nierdzewnej. Z gwarancją na całe życie!

G3 ProVac™ zapewnia możliwość dokonania najwyższej jakości napraw, które są łatwiejsze do osiągnięcia niż kiedykolwiek wcześniej.

W przemyśle G3 ProVac™ jest uważany za najlepsze narzędzie do wykonywania napraw szyb czołowych na Świecie!

Lampa utwardzająca ProCur™ jest jedynym systemem utwardzającym skonstruowanym do utwardzania wypełnień przy naprawach szyb czołowych. Zaprojektowana do współpracy z G3ProVac™, nie ma sobie równych w szybkości i wydajności utwadzania żywic.

 • Emituje silną okrągłą wiązkę światła ultrafioletowego
 • Utwardza wypełnienie w 60 sekund, dzięki czemu ogranicza kurczenie żywicy podczas twardnienia
 • Dzięki lampie ProCur naprawione miejsce jest odporniejsze i lepiej wygląda

Nasze żywice z serii G Fusion są jedynymi żywicami używanymi w naprawach szyb czołowych, które podczas testów przewyższyły światowe standardy National Windshield Repair Association (NWRA).

GlasWeld zapewnia pełną linię żywic o różnych odcieniach i lepkościach aby móc dokonać naprawy niemal w każdej sytuacji. Nasze żywice zostały poddane wielu niezależnym szczegółowym badaniom laboratoryjnym, które udowodniły ich najwyższą jakość w poniższych kategoriach:

 • Wytrzymałość na rozciąganie
  Test ten oblicza naprężenie, jakie dwa pręty ze szkła sodowo-wapniowego połączone żywicą wytrzymają przed rozerwaniem. Żywice z serii G Fusion bez trudu wytrzymały siły o wartościach typowych dla sił działających na szybę samochodową podczas użytkowania pojazdu.
 • Przepuszczalność światła
  W tym teście uszkodzenia w wielowarstwowej szybie AS-1 wypełnione żywicą są przez 400 godzin naświetlane bardzo silnym światłem ultrafioletowym w warunkach intensywnej kondensacji, czemu odpowiada rok użytkowania w najcięższych warunkach klimatycznych. Po tym teście żywice GlasWeld pozostają przeźroczyste.
 • Trwałość koloru
  W tym teście żywica jest traktowana w taki sam sposób jak w teście na przeźroczystość. Żywice z serii G Fusion przewyższyły wszystkie standardy dotyczące kurczliwości, blaknięcia koloru, bielenia i żółknięcia.