Jak działa GForce

GForce™ jest obecnie najlepszym na Świecie systemem do usuwania rys ze szkła. Szybki jednoetapowy proces pozwoli zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Pozwoli usunąć zarysowanie na szybie szybko i efektywnie.

System GForce™ usuwa wszystkie rodzaje zarysowań, nawet głębokie wyczuwalne pod paznokciem rysy, zacieki z twardej wody, wytrawienia po kwasie, naloty z farb oraz wiele innych typów uszkodzeń. System GForce™ można zastosować na wszystkich rodzajach szkła: szyby hartowane, laminowane (przednie szyby samochodowe), antywłamaniowe, dźwiękochłonne, żaroodporne, a nawet szyby gięte i lustra. Szkody spowodowane niewłaściwym obchodzeniem się z szybami, uszkodzenia powstałe w trakcie produkcji i transportu szkła, czy też podczas codziennego użytkowania mogą zostać usunięte w szybki i łatwy sposób.

Prosty jednoetapowy proces

Po zamontowaniu głównej tarczy wraz z dyskiem polerującym do maszyny, nakładamy pastę na dysk i zaczynamy polerowanie. Proces nie wymaga ciągłych zmian dysków, czyszczenia zbędnych przyrządów oraz przerywania pracy w celu chłodzenia szkła. Nasz opatentowany, ergonomicznie zaprojektowany system jest wyposażony w zestaw aplikujący wodę, który zapewnia doskonałą kontrolę podczas pracy na każdym uszkodzonym obszarze.

Oszczędź Swój czas i pieniądze

Korzystanie z naszego opatentowanego systemu GForce™ gwarantuje możliwie najszybsze usunięcie uszkodzenia. Nasi klienci informują nas, że dzięki naszemu systemowi ich czas pracy potrzebny do usunięcia szkód skraca się do pięciu razy. GForce™ jest to łatwo przenośny zestaw, może być użyty w każdym miejscu i pracować we wszystkich płaszczyznach dzięki czemu nie ma konieczności demontażu okna co w rezultacie pozwala oszczędzić czas i kłopoty.

Brak zniekształceń

GForce™ nie używa żadnych złożonych materiałów ściernych, więc nie zostawia ubytków w szkle poprzez wycieranie go do głębokości uszkodzenia co pozostawia widoczne zniekształcenia oraz osłabia strukturę szkła. Wiemy że dla większości specjalistów tego typu zniekształcenia są nie do przyjęcia. Nie zależnie od głębokości zarysowania nasz system został prawnie przetestowany i udowodniono, że GForce™ nie pozostawia żadnych zniekształceń. Dzięki temu Ty i Twoi klienci mogą liczyć na nasz sprawdzony system.

Przed naprawą – po naprawie